• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

OBILJEŽEN DAN RUŽIČASTIH MAJICA

23.veljače 2022.g., posljednje srijede u veljači, obilježili smo Svjetski dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, poznatiji kao Dan ružičastih majica.

Učenici naše škole nosili su roza majice, izrađivali plakate na temu uvažavanja različitosti, posebno se uredio ulaz u školsku zgradu i okitio rozim balonima. Sat razrednika u svim razrednim odjelima bio je posvećen toj temi, a naša škola je i na ovaj način željela iskazati kako su nam ljubav, pomaganje i međusobno uvažavanje jedni od važnijih prioriteta i kako je tolerancija na nasilje bilo koje vrste u potpunosti neprihvatljiva.

 

274489429 313303394164388 7813117653716258399 n

Roza majice 1

Roza majice 2

Roza majice 3

Copyright © 2023. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg