• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

SRETAN DAN UČITELJA!

Svjetski dan učitelja

Svim našim dragim učiteljima, sretan 5.listopada, Svjetski dan učitelja!

Zahtjevi koji se danas postavljaju pred učitelje zaista su veliki i potrebno je puno entuzijazma, ljubavi, strpljenja i energije kako bi što uspješnije obavljali svoj plemenit i nadasve odgovoran poziv.

Uloga učitelja u našem društvu od iznimnog je značaja, jer naša djeca u kojima je budućnost, od njih dobivaju potrebna znanja, vještine, odgoj i moralne norme, kako bi ih sutra pretočili u svoje živote.

Svim djelatnim i umirovljenim učiteljima naše škole, kao i svim učiteljima koje svatko od nas nosi u svojim srcima, puno zdravlja, uspjeha i svako dobro u životu!

Copyright © 2022. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg