foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Osnovna škola za djecu s posebnim potrebama Mostar raspisala je likovni natječaj na temu “Moj posebni prijatelj” povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom. Sudjelovalo je 20 dječjih vrtića i osnovnih škola s preko 250 fantastičnih likovnih ostvarenja.

 Učenica V.b razreda naše škole  Laura Gustin, osvojila je izvrsno drugomjesto u kategoriji od 1.-5. razreda. Njezina mentorica je učiteljica Marija Koncul. 4. prosinca 2023. god.U Domu herceg Stjepana Kosače u Mostaru, dodijeljena su priznanja i prigodne nagrade, rad učenika škole organizatora natjecanja. Povjerenstvo za izbor radova imalo je težak zadatak. Između svih radovanaših najmlađih, onih malo većih i onih velikih dječaka i djevojčica, odabrati one koji predstavljaju poseban svijet viđen njihovim očima, rekli su iz škole.Naša želja i cilj je kreativno stvaranje, suradnja, upoznavanje, druženje i sklapanje prijateljstva – polaznika dječjih vrtića i osnovnih škola s njihovim vršnjacima iz naše škole s različitim vidljivim ili skrivenim invaliditetom, poručili su iz škole.

Čestitke Lauri i učiteljici Mariji Koncul.