• 1 Konfucije
  Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
 • 2 Pablo Picasso
  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
 • 3 Anatole France
  Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
 • 4 Lucij Anej Seneka
  Ne učimo za školu nego za život
 • 5 Epoktet
  Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

jextensions

Obilježili smo Dane kruha

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje svečano su obilježeni u petak 11.listopada 2019.godine u crkvenoj dvorani. 

Učenici naše škole zajedno sa svojim roditeljima, učiteljima i vjeroučiteljima za ovaj dan su se pripremali s puno ljubavi, mašte i truda. U dvorani ukrašenoj likovnim radovima naših učenika izloženi su ukusni i maštoviti pekarski proizvodi, jesenski plodovi i šarene teglice zimnice. Nakon sv.mise i blagoslova našeg kapelana don Domagoja, započela je prodaja proizvoda koja je bila vrlo uspješna, a prikupljena sredstva će biti utrošena u humanitarne svrhe. Dio svečanog ugođaja pogledajte u našoj fotogaleriji.

 

 

Copyright © 2022. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg