foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kakvo bi to bilo obilježavanje Dana planeta Zemlje da se,osim uređenjem tematskih panoa,školska eko sekcija nije uključila i konkretnom eko-akcijom.
Ovaj put su zavrnuli rukave,navukli rukavice i čistili naše lijepo školsko dvorište od zalijepljenih žvaka koje bacaju neodgovorni pojedinci.
Njihova poruka je jasna:želimo čist i uredan prostor u kojemu svakodnevno boravimo!U lijepom okruženju svima nam je ljepše!
Bravo za eko sekciju,a svi se nastojmo ponašati u skladu s prestižnom titulom SUPER EKO ŠKOLE!!