foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

10. veljače je spomendan blaženog Alojzija Stepinca, odnosno Stepinčevo. Naši učenici u suradnji sa svojim nastavnicima i učiteljicama organizirali su razne radionice, posvećene našem zaštitniku.

Opširnije...

9.veljače, u sklopu pokladnih dana, održan je mali maskenbal učenika naše škole.

Opširnije...

7.veljače 2024.godine, timskim radom školske Eko patrole, učenika uključenih u Eko sekciju, voditeljica sekcije i školskog domara Luke, uspješno je provedena velika akcija čišćenja prostora oko škole, osobito makije ispod školskog igrališta.Taj , donedavno nepristupačan i zarastao prostor raščistili su pripadnici općinske Civilne zaštite.

Opširnije...

     U listopadu 2023.godine učenici devetog razreda (Dodatna nastava iz Engleskog jezika) i sedmog razreda (Eko sekcija) imali su zajednički sat tijekom kojega su devetaši predstavili temu Arbor Day (Dan sadnje drveća), a sedmaši temu Sadnja i njega biljaka u prostorijama škole i školskom dvorištu kroz zanimljive i poučne prezentacije na engleskom i hrvatskom jeziku. 

Opširnije...

ODJEL

RAZREDNIK/RAZREDNICA

TERMIN INFORMACIJA

 

I.a

Ines Raič

UTORAK  3.sat

(od 15:00 do 15:45h)

I.b

Helena Matić

UTORAK  2.sat

(od 13:50 do 14:40h)

II. a

Željka Bogdanović

UTORAK 1.sat

(od 13:05 do 13 :50h)

II. b

Dražena Previšić

SRIJEDA  2.sat

(od13:50 do 14:40h)

III. a

Kristina Škobo

PONEDJELJAK 1.sat

(od 13:05 do 13:50h)

III. b

Nikolina Obad

 PONEDJELJAK 2. sat

(od 13:50 do 14:40h)

IV. a

Draženka Jogunica

PETAK 4.sat

(od 9:45 do 10:30h)

IV. b

Anita Krmek

UTORAK  3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

V. a

Marija Koncul

SRIJEDA 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

V. b

Marijana Šimić

ČETVRTAK 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VI. a

Marijana Šimunović

PONEDJELJAK  3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VI. b

Sandra Mustapić

PETAK  3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VII. a

Katarina Sentić

UTORAK  5.sat

(od 10:35  do 11:20h)

VII. b

Helena Krešić

PONEDJELJAK 4.sat

( od 9:45  do 10:30h)

VIII. a

Divna Perić

SRIJEDA  4.sat

(od 9:45 do 10:30h)

VIII. b

Lorea Ajanić

PONEDJELJAK  4.sat

(od 9:45 do 10:30h)

IX. a

Zdravka Maslać

ČETVRTAK  7.sat

(od 12:15 do 13:00h)

IX. b

Antonija Mustapić

ČETVRTAK  5.sat

(od 10:35  do 11:20h)

 

PODRUČNA ŠKOLA GRADAC

ODJEL

RAZREDNIK/RAZREDNICA

TERMIN INFORMACIJA

II .i III.razred

Danijela Butigan

PETAK

(od 8:30 do 9:15h)

 V. razred

Marina Prović

UTORAK

(od 10:30 do 11:15h)

Poštovani roditelji!

Vaši će vas razrednici informirati u slučaju promjene navedenoga termina. Podsjećamo vas na  obvezu dolaska na individualne informacije dva puta tijekom svakog obrazovnog razdoblja.