• 1 Konfucije
    Tko ne zna, a ne zna da ne zna, opasan je - izbjegavajte ga! Tko ne zna, a zna da ne zna, dijete je - naučite ga! Tko zna, a ne zna da zna, spava - probudite ga! Tko zna i zna da zna, mudar je - slijedite ga!
  • 2 Pablo Picasso
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.
  • 3 Anatole France
    Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne.
  • 4 Lucij Anej Seneka
    Ne učimo za školu nego za život
  • 5 Epoktet
    Priroda je čovjeku dala jedan jezik i dva uha da bi dvaput više slušao nego govorio
baner

Prijava

Vremenska prognoza

Raspored informacija

RASPORED INDIVIDUALNIH INFORMACIJA ZA RODITELJE - šk.god. 2022./2023.

ODJEL

RAZREDNIK/RAZREDNICA

TERMIN INFORMACIJA

 

I.a

Željka Bogdanović

PETAK 2.sat

(13:55 do 14:40h)

I.b

Dražena Previšić

UTORAK 2.sat

(13:55 do 14:40h)

II. a

Kristina Škobo

ČETVRTAK 1.sat

(13:05 do 13 :50h)

II. b

Jozo Brać

SRIJEDA 2.sat

(13:55 do 14:40h)

III. a

Draženka Jogunica

PETAK   1.sat

(13:05 do 13:50h)

III. b

Anita Krmek

ČETVRTAK 2. sat

(13:55 do 14:40h)

IV. a

Marija Koncul

ČETVRTAK 3.sat

(8:55 do 9:40h)

IV. b

Marijana Šimić

PETAK 2.sat

(7:50 do 8:35h)

V. a

Helena Matić

UTORAK 2.sat

(od 7:50 do 8 :35h)

V. b

Ines Raič

PONEDJELJAK 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VI. a

Katarina Sentić

SRIJEDA 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VI. b

Tomislav Sentić

ČETVRTAK 6.sat

(od 11:25 do 12:10h)

VII. a

Divna Perić

SRIJEDA 2.sat

(od 7:50 do 8:35h)

VII. b

Lorea Ajanić

UTORAK 6.sat

( od 11:25 do 12:10h)

VIII. a

Zdravka Maslać

UTORAK 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

VIII. b

Antonija Mustapić

ČETVRTAK 3.sat

(od 8:55 do 9:40h)

IX. a

Sandra Mustapić

PONEDJELJAK 5.sat

(od 10:35 do 11:20h)

IX. b

Marijana Šimunović

PONEDELJAK 4.sat

(od 9:45 do 10:30h)

Poštovani roditelji!

Vaši će vas razrednici informirati u slučaju promjene navedenoga termina.Podsjećamo vas na obvezu dolaska na individualne informacije dva puta tijekom svakog obrazovnog razdoblja.

PODRUČNA ŠKOLA GRADAC

ODJEL

RAZREDNIK/RAZREDNICA

TERMIN INFORMACIJA

I .i II.razred

Marija Matuško

PONEDJELJAK

(od 11:15 do 12:00h)

IV. i V. razred

Nikolina Obad

PONEDJELJAK

(od 9:30 do 10:15h)

PODRUČNA ŠKOLA HUTOVO

ODJEL

RAZREDNIK/RAZREDNICA

TERMIN INFORMACIJA

VII. i IX. razred

Marijana Šimunović

SRIJEDA

(od 15:10 do 15:55h)

Copyright © 2022. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg